Kalendarium

Kalendarz imprez

Aktualności

Wyróżnienia na V Sesji Rady Miejskiej

25 lutego podczas sesji Rady Miejskiej w Zbąszynku miała miejsce uroczystość wręczenia Panu Markowi Boneckiemu odznaczenia: Złotej Odznaki za Zasługi dla Kolarstwa Polskiego.
Na wniosek Zarządu Lubuskiego Związku Kolarskiego Prezes Akademii Kolarskiej Bonecki Team Zbąszynek Pan Marek Bonecki, został decyzją Zarządu Polskiego Związku Kolarskiego odznaczony Złotą Odznaką za Zasługi dla Kolarstwa Polskiego, jest to najwyższe odznaczenie przyznawane w kolarstwie. Odznaczenie wręczył Pan Tadeusz Jasionek - Prezes Lubuskiego Związku Kolarskiego,  Sekretarz Zarządu Polskiego Związku Kolarskiego i  Pan Kazimierz Milanowski - Wiceprezes Zarządu Lubuskiego Związku Kolarskiego.
Pan Marek Bonecki Prowadzi Akademię Kolarską Bonecki Team Zbąszynek dla dzieci i młodzieży. Jego podopieczni osiągają najwyższe wyniki na wyścigach ogólnopolskich i międzynarodowych (1 i 3 miejsce na Pucharze Świata w St. Johann w Austrii, pierwsze miejsca na Pucharach Polski w kolarstwie przełajowym, wyścigach mtb). Sam od lat jest czołowym zawodnikiem w kolarstwie przełajowym, szosowym a także mtb. Brązowy medalista Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym w kategorii Masters z roku 2018. Dzięki ogromnej wiedzy jest dobrym trenerem dla młodych  zawodników.
Kolejnym punktem tej uroczystości było wręczenie przez Burmistrza Zbąszynka Wiesława Czyczerskiego wyróżnienia zawodnikowi Akademii Kolarskiej. Wyróżnionym zawodnikiem był Ksawery Adaszak , który otrzymał Stypendium Burmistrza Zbąszynka za zdobycie Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym w sezonie 2018/2019 oraz za godne reprezentowanie Gminy Zbąszynek poza jej granicami.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

7Galeria zdjęć: V Sesja Rady Miejskiej

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
         Godziny pracy:
         poniedziałek           7.30 - 17.00
         wtorek - czwartek  7.30 - 15.30
         piątek                       7.30 - 14.00
 
 
_______________________________________
 
 


 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego