Kalendarium

Kalendarz imprez

  • 06-03-2023

STAND-UP - WOJTEK KAMIŃSKI & MICHAŁ ZENKER

Zapraszamy na kolejny wieczór komediowy ze stand-upem w Bongo. Wystąpią Wojtek Kamiński i Michał "mimi" Zenkner czyli najstarsze nadzieje polskiego stand-upu:

Wojtek Kamiński "Nagle, któregoś dnia, zorientowałem się, że jestem mężczyzną w mocno średnim wieku i zupełnie nie jestem przygotowany do życia. Umiem policzyć całki, znam prawo Archimedesa i wiem, dlaczego ziemia krąży wokół słońca. Ale nikt nigdy nie powiedział mi, jak upaść z dachu i przeżyć, jak bronić się przed pasierbami i dlaczego warto zażyć morfinę. Najważniejszych rzeczy musiałem nauczyć się sam. Zapraszam na mój najnowszy program: "Upadek"".

Michał "mimi" Zenkner Od kilkunastu lat na scenie komediowej. Kiedyś w kabaretach - K2 i hlynur. Dziś głównie stand-up. O swoim nowym programie "Średniowiecze" pisze tak: "Czym jest dorosłość? Jak przemijać z godnością? Jak uniknąć życiowych rozczarowań? Jak wychować dziecko? Jak mieć udane życie seksualne? Nie wiem. I potrafię o tym śmiesznie opowiedzieć. Mówi się, że wraz z wiekiem człowiek nabiera doświadczenia, uczy się i staje dojrzały. Mnie to nie dotyczy. Zapraszam na wycieczkę po życiu czterdziestoletniego gówniarza!".
Wieczór poprowadzi PAWEŁ RESZELA.
Treść występów przeznaczona jest dla osób dorosłych.
 

KONKURS FOTO

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zapraszamy dziewczynki, dziewczyny i kobiety do wspólnej zabawy w konkursie fotograficznym "Książka jest kobietą". Zrób zdjęcie w dowolnej scenerii ze swoją ulubioną książką. Chodzi nam o uchwycenie kobiecości oraz tego jak ważne są dla Was książki. ????Liczymy na Waszą kreatywność. Więcej informacji na plakacie oraz w regulaminie konkursu Zapraszamy.
 
REGULAMIN:
  • 05-01-2023

WYSTAWA I WERNISAŻ PRAC JADWIGII SPYCHAŁY

Gorąco zapraszamy na wyjątkowy wernisaż prac Jadwigi Spychały.
Jadwiga Spychała tworzy od 1984 roku. Na swoim koncie ma już wykonanych ponad 80 prac techniką haftu krzyżykowego i płaskiego. W swoich zbiorach posiada bogatą kolekcje martwej natury, pejzaży, zwierząt i postaci. Jest laureatką II Ogólnopolskiego Konkursu „Igłą Malowane”, który odbył się w 1999 roku w Gorzowie Wielkopolskim.
Już 17 lutego (piątek) będzie okazja do porozmawiania z lokalną artystką, podczas oficjalnego otwarcia wystawy. W galerii Zbąszyneckiego Atelier zaprezentowanych będzie ponad 30 prac.
Wystawa czynna będzie od 17.02.2023 – 17.03.2023 roku.
czytaj dalej

KREATYWNE DIY DLA DOROSŁYCH

Jesteśmy ciekawi, czy w Gminie Zbąszynek istnieje potrzeba organizacji zajęć kreatywnych dla osób dorosłych.
Jeżeli jesteś jedną z zainteresowanych osób, wypełnij dla nas ankietę :) Dziękujemy
 

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
  

 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego