Kalendarium

Kalendarz imprez

  • 29-11-2021

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W ZBĄSZYNKU

W Poniedziałek, 06 grudnia na parkingu przed Zbąszyneckim Ośrodkiem Kultury Odbędzie się Spotkanie z Świętym Mikołajem. Świąteczne spotkanie uświetnią występy dzieci i młodzieży ze Studia Piosenki ZOK.
Zapraszamy!
czytaj dalej
  • 08-11-2021

STANDUP W BONGO

Kolejny komediowy wieczór w zbąszyneckim Klubie Muzycznym Bongo!
Tym razem wystąpi gość nieprzeciętny, ostry i szczery ale nie dający się nie lubić.
Michu Bednarowicz - Artysta duszą, Obelix ciałem, kontynuuje tradycję utalentowanych Michałów wśród poznańskich komików. Wielokrotny zdobywca niewymuszonych braw. Do pierwszego występu zmusiła go żona aby mieć więcej wieczorów dla siebie. Inspiruje go czarny humor którego szuka w swoich puentach i ku przestrodze, bardzo często znajduje. Znalazł się w finale piątego pojedynku Roast Battle oraz zablokował kanał YT Areny Gliwice
Gospodarzem wieczoru będzie jak zawsze Paweł Reszela - jeden z prekursorów polskiego Stand-Up'u! Komik pochodzący z Ostrowa Wlkp., ale od kilku lat związany z Sulechowem. Paweł nagrywał już programy dla HBO, Polsatu czy TVP. Niedawno można go było oglądać w trakcie II Rewalskiej Nocy Kabaretowej. Doświadczenie sceniczne w połączeniu z niesamowitą osobowością gwarantują niezapomniane wrażenia. Tego wieczoru zaprezentuje swój najnowszy program "No i cyk" - to spojrzenie na ojcostwo z perspektywy prawie czterdziestoletniego faceta, który próbuje jakoś nadążyć za dzisiejszym światem.
czytaj dalej
  • 10-09-2021

KABARETU K2 W ZBĄSZYNKU

KABARETU K2 W ZBĄSZYNKU
 
„Jedziemy po bandzie” to już szósty program Kabaretu K2. Tym razem będzie trochę mniej
grzecznie. Porzucamy poprawność polityczną, autocenzurę, konwenanse i... jedziemy po bandzie.
Będzie trochę ostrzej (nie wulgarniej), ale jak zawsze śmiesznie i czasami mądrze :) Nie zabraknie
improwizacji i Waszych ulubionych postaci, tego. :) Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się
mocno.
„Jedziemy po bandzie” to już szósty program Kabaretu K2. Tym razem będzie trochę mniej grzecznie. Porzucamy poprawność polityczną, autocenzurę, konwenanse i... jedziemy po bandzie. Będzie trochę ostrzej (nie wulgarniej), ale jak zawsze śmiesznie i czasami mądrze :) Nie zabraknie improwizacji i Waszych ulubionych postaci, tego. :) Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno.

LINK DO BILETÓW:
https://zbaszynek.pl/PL/3540/BILETY/
 
czytaj dalej
  • 05-11-2021

MIETEK JURECKI SOLO

Wykonawcy nie trzeba chyba przedstawiać.Jako muzyk podczas swojej kilkudziesięcioletniej kariery zagrał z większością polskich wykonawców. Poza tym skomponował i nagrał swoje piosenki zarówno dla Haliny Frąckowiak, Ireny Jarockiej, Ireny Santor, Danuty Błażejczyk, Wojciecha Gąssowskiego, Felicjana Andrzejczaka, Marka Torzewskiego, jak i Budki Suflera, Perfectu, Stachurskiego, Tercetu Egzotycznego, zespołu Bayer Full i wielu innych wykonawców. Podczas swojego recitalu śpiewa i gra na żywo z towarzyszeniem komputera swoje piosenki skomponowane dla różnych wykonawców, komentując ich powstanie, związane z tym wydarzenia i sytuacje.
czytaj dalej

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
         Godziny obsługi petentów:
         poniedziałek           7:30 - 17:00
         wtorek - piątek        7:30 - 13:00
 
 
_______________________________________
 
 


 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego