Kalendarium

Kalendarz imprez

  • 12-04-2022

TEATR SEMAFOREK - NIETOPERZ MROCZEK RATUJE LUBUSKIE LASY

Już 01 czerwca, z okazji Dnia Dziecka Teatr Dziecięcy Semaforek wystąpi z najnowszą bajką pt. „ Nietoperz Mroczek ratuje lubuskie lasy”.
Scenariusz do spektaklu powstał na podstawie bajki ”Nietoperz Mroczek i zaczarowane serce lasu”. A stało się to, dzięki nawiązanej współpracy z autorem bajki - Panem Pawłem J. Sochackim.
O czym będzie spektakl?
Jest to historia dzielnego nietoperza Mroczka, który podążając śladem lubuskich legend szuka ratunku dla okolicznych lasów. Kogo spotka i czy uda mu się uratować przyrodę, dowiecie się już 01 czerwca.
Zachęcamy do zakupu biletów.
Dochód ze sprzedaży w całości przeznaczony będzie na dalszy rozwój Semaforków.
czytaj dalej
  • 12-05-2022

HONOROWA AKCJA ODDAWANIA KRWI

We Wtorek, 24 Maja przed budynkiem Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury odbędzie się akacja Honorowego Oddawania Krwi, którą tradycyjnie zorganizuje i przeprowadzi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Zielonej Góry.
Przypominamy, że zgłaszając się do oddania krwi należy:
????????wypić około 2 l wody;
???????? zjeść lekkie, beztłuszczowe śniadanie;
???????? być wypoczętym;
???????? zabrać ze sobą dokument tożsamości
czytaj dalej
  • 12-05-2022

STAND-UP W BONGO - EWA STASIEWICZ & KAROL KOPIEC

Już w Sobotę, 11 czerwca br. w Klubie Muzycznym Bongo odbędzie się wieczór STAND-UP. Impreza rozpocznie się tuż po godz. 19:00. Na scenie zaprezentują się Ewa Stasiewicz oraz Karol Kopiec.

Karol Kopiec - stand-up'er, improwizator.Na scenie od 2008 roku. Laureat praktycznie wszystkich polskich przeglądów komediowych. Wystąpił m.in. w kilku sezonach Comedy Central prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN'u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: "Dzięki Bogu już weekend" oraz "Tylko dla dorosłych".  Karol tak pisze o swoim programie: Mój najnowszy program zatytułowałem "Autodiagnoza" i bynajmniej nie będzie to stand-up o warsztatach samochodowych Będzie to próba odnalezienia siebie w tych jakże ciekawych czasach. 

Ewa Stasiewicz – od wielu lat związana ze sceną rozrywkową. Komiczka o wielu twarzach. Jej najbardziej znane alter ego to Paulina Macutkiewicz - właścicielka hurtowni farb i polityk w jednym. Na Youtube ma swój kanał, na którym umieszcza własne, krótkie produkcje. W Zielonej Górze organizuje cykliczną imprezę „Stand up ON”. W swoim programie porusza się w bliskiej sobie codzienności. Ma intrygujące poczucie humoru. Występowała przed ludźmi i Internetem. I nie wyszli.
Gospodarzem spotkania będzie Paweł Reszela.
czytaj dalej

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
  

 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego