Kalendarium

Kalendarz imprez

Aktualności

Wycieczka do Technikum Leśnego w Rogozińcu

 
 
 
 
W środę 21 września odbyła się wycieczka do Technikum Leśnego w Rogozińcu. Była wspaniała słoneczna pogoda. W szczególności zachwyciła nas duża kultura organizatorów jak i samej młodzieży, która zachwyca swoja wielka inteligencja. 
czytaj dalej

Wystawa zdjęć Szymona Mutwickiego „Afgańskie Dzieci”

 
 
 
14 września zostaliśmy zaproszeni, jako członkowie Domu „Senior-Wigor” na wystawę fotografii wykonanych przez uczestnika misji w Afganistanie Szymona Mutwickiego „Afgańskie Dzieci”. Weteran opowiadał bardzo ciekawie o swoich przeżyciach, jak fotografował afgańskie dzieci, często w różnych sytuacjach nie raz za butelkę wody i coca-cole. Służył, jako kierowca-żołnierz II Lubuskiej Kawalerii Pancernej. 
czytaj dalej

Piknik Seniorów z DDS-W nad Jeziorkiem Koźlarskim

 
 
 
Korzystając z pięknej pogody wrześniowej ponownie wybraliśmy się na piknik nad Jeziorko Koźlarskie. Było to coś pięknego, spacerki dookoła jeziorka, podziwianie wszystkich zwierzątek, które tam przebywają. 
czytaj dalej

„Pożegnanie Lata” - Wyjazd na Jeziorko Koźlarskie Seniorów i Niepełnosprawnych

W dni 31 sierpnia udaliśmy się na wycieczkę nad Jeziorko Koźlarskie do Chlastawy. Była z nami grupa niepełnosprawnych. Pogoda dopisała, było ciepło i słonecznie. Chętni wzięli udział w długim spacerze wokół jeziorka. 
czytaj dalej

Wycieczka Świebodzin - Rokitno - Pszczew

     Dnia 20 lipca 2016r. odbyła się wycieczka dla seniorów „Dziennego Domu Senior-Wigor” ze Zbąszynka. Pierwszym miejscem jakie odwiedziliśmy był Pomnik Chrystusa Króla w Świebodzinie. Po zwiedzeniu okolicy i zrobieniu pamiątkowych zdjęć, wyruszyliśmy w dalszą podróż. W trakcie jazdy Seniorzy  śpiewali pieśni kościelne i odmówili różaniec. Kilka minut po 10 dotarliśmy do Rokitna, do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej. 
czytaj dalej
1 ... 39 40 41 42 43 44 45 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego