Kalendarium

Kalendarz imprez

Foto

  • 26-02-2020

LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI – ELIMINACJE GMINNE

We wtorek, 25.02.2020 r.  odbyły się eliminacje gminne do Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE 2020. Wszystkich uczestników powitała dyrektor ZOK Malwina Kubicka Jury w składzie: Teresa Szulczewska , Magdalena Rożek, Malwina Kubicka oceniali 30 uczestników ze szkół podstawowych w gminie Zbąszynek.
Nominacje w kat. Klasy I-III trafiły do: Alicji Halkowicz, Leny Niemiec i Alicji Spychały. Jury przyznało także wyróżnienia dla: Antoniego Kalińskiego i Hanny Rąk
Nominacje w kat. Klasy IV-V otrzymali: Filip Bielecki, Natalia Cyranowicz i Dorota Woroniec. Jury przyznało także wyróżnienie dla Pauliny Czaplińskiej.
Nominacje w kat. Klas VI-VIII otrzymali: Jakub Białasik, Magdalena Kaczmarek, Julia Półtorak. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Marta Kucharska i Eliza Łysiak
Wszystkim nominowanym gratulujemy i trzymamy mocno kciuki na zmaganiach powiatowych, które odbędą się już 28.02.2020 r. w ZOK.
RECYTACJE 2020
Po raz kolejny zorganizowaliśmy Gminny Konkurs Recytatorski dla przedszkolaków. W konkursie wzięło udział 17 uczestników. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że tegorocznym Mistrzem Recytacji została: Natalia Szałata. Tytuł pierwszego wicemistrza trafił do Magdaleny Bock, tytuł II wicemistrza otrzymała Lena Woźna. Jury przyznało także wyróżnienia dla: Lilianny Lochert i Jacka Mani.  
Gratulujemy!!!!!!
Na zakończenie Malwina Kubicka (Dyrektor ZOK) i Joanna Spychała (Kierownik działu biblioteki) symbolicznym upominkiem, podziękowały jury za prace w konkursie.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

60Galeria zdjęć: LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI – ELIMINACJE GMINNE

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
         Godziny pracy:
         poniedziałek           7.30 - 17.00
         wtorek - czwartek  7.30 - 15.30
         piątek                       7.30 - 14.00
 
 
_______________________________________
 
 


 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego