Kalendarium

Kalendarz imprez

Aktualności

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE ZUTW

Gościnne progi Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury witały 03 marca słuchaczy Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy spieszyli tam na Walne Zebranie. W ZUTW minęła trzyletnia kadencja władz i nadszedł czas na podsumowanie tego okresu. Nie zawiedli włodarze gminy, którzy na czele z Burmistrzem Zbąszynka Wiesławem Czyczerskim przybyli na to spotkanie i deklarowali dalszą pomoc i wsparcie w działalności Uniwersytetu. Zarząd złożył zebranym słuchaczom sprawozdanie z działalności. Wiele rzeczy się udało, były także porażki. Zespół wokalny Akademia wystąpił na początku spotkania i wprowadził zebranych w miły nastrój. Uniwersytet może się pochwalić poza grupą wokalną także grupą plastyczną, czterema grupami językowymi, grupą rowerową i gimnastyki rehabilitacyjnej oraz grupą gry i zabawy umysłowe, którą udało się reaktywować. Zaczęła działalność nowa grupa brydża i gier karcianych, na razie stawia pierwsze kroki, ale mamy nadzieje, że się rozwinie.
czytaj dalej

GRY I ZABAWY UMYSŁOWE

WALNE ZEBRANIE

WYCIECZKA

NOWOROCZNA GALA

Noworoczna Gala 2020
 Koncert Wiedeński
Uniwersytet Zielonogórski – Aula – Zielona Góra ul. Podgórna 50
10 stycznia 2020 o godz. 19,oo
Odjazd autokaru sprzed Domu Kultury w Zbąszynku
 -  godz. 17.15
(Dotyczy osób, które zakupiły bilety we wrześniu w cenie 110zł.
- bilety zostaną rozdane w autokarze)
Wyjazd zorganizowany przez Zbąszynecki Uniwersytet Trzeciego Wieku

ŻYCZENIA

SPOTKANIE ZE STUDENTAMI PRAWA

We wtorek, 03.12.2019r. w Dzienny Domu „Senior – Wigor” odbyła się prelekcja prowadzona przez studentów prawa z Uniwersytetu Zielonogórskiego na której poruszone zostały kwestie bezpieczeństwa osób starszych oraz ich egzystencji w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Aktywni, Świadomi i Zdrowi - Seniorzy 2019” współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. 
czytaj dalej

WARSZTATY KOSMETYCZNE

Zarząd Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprosił na warsztaty kosmetyczne jest to interesująca forma zajęć dedykowana w szczególności dla płci pięknej. Kobiety chciałyby świadomie kreować swój wizerunek, ale często nie wiedzą jak. Dobrze bądź źle zrobiony makijaż, może bardzo pomóc lub bardzo zepsuć pierwsze wrażenie, jakie chcemy uzyskać. 19 listopada na salce kameralnej Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury czekały na panie, które chcą być jeszcze piękniejsze kosmetyczki Małgorzata Kocur i Alicja Łukaszewska. Za gospodyniami spotkania stał stół wypełniony kremami, pudrami, cieniami, bronzerami, pomadkami, lakierami i całą masą różnych przyrządów, wszystko dla poprawienia piękna. Panie Małgorzata i Alicja zaproponowały uczestniczkom wykonanie dwóch rodzajów makijażu – dziennego i wieczorowego. Tłumaczyły i pokazywały wszystko na modelkach.
czytaj dalej

PRAWO PRZYJAZNE SENIOROM

ZARZĄD ZBĄSZYNECKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU ORAZ DZIENNY DOM SENIOR-WIGOR ZAPRASZAJĄ WSZYSTKICH
03.12.2019 o godz. 11.15
DO DOMU SENIOR-WIGOR NA SPOTKANIE ZE STUDENTAMI WYDZIAŁU PRAWA UNIWERSYTETU ZIELONOGÓRSKIEGO, KTÓRZY PRZEPROWADZĄ WARSZTATY nt. PRAWO PRZYJAZNE SENIOROM.

WARSZTATY KOSMETYCZNE

1 2 3 4 5 6 ... 10 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego