Kalendarium

Kalendarz imprez

Aktualności

ZEBRANIE

WYCIECZKA

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Wyjazd do kina

PRACE GRUP ZAJĘCIOWYCH

Zakończenie roku akademickiego stało się inspiracja do tego, aby podsumować mijający rok i pochwalić się osiągnięciami. Najbardziej widoczne są prace grupy plastycznej, te zresztą są wystawiane w holu Senior-Wigor, oraz grupy fotograficznej, która po raz pierwszy za pomocą naszej strony wystawia swoje prace. Zapraszamy do podziwiania i zachęcamy do udziału w zajęciach. Grupa języka angielskiego upamiętniła swoje ostatnie w tym roku zajęcia.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

16Galeria zdjęć: PRACE GRUPY PLASTYCZNEJ

43Galeria zdjęć: PRACE GRUPY FOTOGRAFICZNEJ

1Galeria zdjęć: GRUPA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Galeria filmów: GRUPA FOTOGRAFICZNA (2)

XI ROK AKADEMICKI ZUTW ZAKOŃCZONY

2 czerwca zakończyły się zajęcia XI roku akademickiego Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Słuchacze zaczęli się rozjeżdżać, aby wypocząć i nabrać sił na nowe wyzwania w nowym nadchodzącym roku akademickim.
czytaj dalej

ZUTW WYRUSZA DO LIBERCA I JABLONCA

Poranek 17.05.2023r. Marylka Jokiel jak zwykle uśmiechnięta, wita żaków Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz ich przyjaciół przed dworcem w Zbąszynku. Nadjeżdża autobus, wszyscy odnajdują swoje miejsca i ruszamy do granicy Czech. Teraz jeszcze chwila drzemki.  
czytaj dalej

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE ZUTW

Zbąszynecki Ośrodek Kultury witał 11 maja słuchaczy Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy spieszyli tam na Walne Zebranie. W ZUTW minęła trzyletnia kadencja władz i nadszedł czas na podsumowanie tego okresu. Nie zawiedli włodarze gminy, którzy na czele z Burmistrzem Zbąszynka Wiesławem Czyczerskim przybyli na to spotkanie i deklarowali dalszą pomoc i wsparcie w działalności Uniwersytetu. Zarząd złożył zebranym słuchaczom sprawozdanie z działalności. Wiele rzeczy się udało, były także porażki. Zespół wokalny Akademia wystąpił na początku spotkania i wprowadził zebranych w miły nastrój. Uniwersytet może się pochwalić poza grupą wokalną także grupą plastyczną, grupą języka angielskiego, grupą rowerową i gimnastyki rehabilitacyjnej, grupą fotograficzną i brydża sportowego oraz grupą gry i zabawy umysłowe.
czytaj dalej

WYCIECZKA

WYJAZD NA FILM

1 2 3 4 5 6 ... 13 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
  

 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego