Kalendarium

Kalendarz imprez

Aktualności

  • 10-10-2022

„ŚNIADANIE Z BURMISTRZEM” W RAMACH OBCHODÓW ZBĄSZYNECKIEGO ŚWIĘTA SENIORÓW

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Zastępcy Burmistrza Zbąszynka - Jana Makarewicza z  Radą Seniorów Gminy Zbąszynek, kierownikami jednostek organizacyjnych gminy oraz sołtysami. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Miejskiej w Zbąszynku – Jan Mazur oraz ksiądz proboszcz Jerzy Kordiak, Spotkanie było okazją do przedyskutowania spraw nurtujących środowisko zbąszyneckich seniorów oraz przedstawienia włodarzom potrzeb i oczekiwań tej grupy naszych mieszkańców.   
Podczas spotkania Zastępca Burmistrza Zbąszynka podziękował wszystkim osobom działającym na rzecz osób starszych za ich zaangażowanie i oddanie w prowadzone działania  oraz omówił najważniejsze kwestie prowadzonej przez lokalny samorząd polityki senioralnej, przedstawił efekty zrealizowanych już działań oraz plany na przyszłość.
Po śniadaniu uczestnicy dyskutowali nad działaniami Gminy Zbąszynek na rzecz osób starszych wyrażając  przy tym zadowolenie z dotychczasowej współpracy z Samorządem oraz wysokiej jakości działań prowadzonych przez różne organizacje  na rzecz zbąszyneckich seniorów. Jedną z najbliższych wspólnych inicjatyw będą przygotowania do obchodów  jubileuszu 100 – lecia Zbąszynka.
Dzisiejsze spotkanie zainaugurowało obchody Zbąszyneckiego Święta Seniorów, które potrwa od 10 do 14 października br.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

8Galeria zdjęć: „ŚNIADANIE Z BURMISTRZEM” W RAMACH OBCHODÓW ZBĄSZYNECKIEGO ŚWIĘTA SENIORÓW

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego