Kalendarium

Kalendarz imprez

ZAPRASZAMY NA!

ŚWIĘTA W MOIM DOMU

????
Pokaż nam jak odmieniłaś/eś swój dom na Święta, przy użyciu rzeczy, które masz pod ręką. Zrób zdjęcie i zachwyć nas swoim pomysłem na dekoracje świąteczne.
 
Konkurs trwa od 08.04.2020 r. do 14.04.2020 r.
 
Na adres email e-mail wyślij:
  1. Jedno zdjęcie (bez widniejących na nim osób)
  2. Dane kontaktowe: Imię, Nazwisko, numer telefonu,  pseudonim do wiadomości publicznej,
 
Wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane na profilu ZOK (Facebook) w albumie KONKURS. ŚWIĘTA W MOIM DOMU. Zwycięzca zostanie przedstawiony wyłącznie poprzez pseudonim.
Zapraszamy !!!!
 
 
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
[Administrator danych] Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Zbąszynecki Ośrodek Kultury z siedzibą w Zbąszynku przy ulicy Wojska Polskiego 18, 66-210 Zbąszynek („ZOK”).
[Podstawa podania danych] Podanie danych jest dobrowolne, lecz jest konieczne do pełnej i prawidłowej realizacji przez ZOK działań, w związku z którymi udostępniają Państwo swoje dane osobowe.
[Cel i podstawa prawna przetwarzania] [Profilowanie] Przetwarzanie Państwa danych osobowych przez ZOK jest zgodne z prawem, ponieważ jest niezbędne w celu realizacji dla Państwa przez ZOK działań, w związku z którymi udostępniają Państwa swoje dane osobowe (tj. wykonywania praw i obowiązków wynikających z regulaminu danego działania ZOK). Podstawę prawną przetwarzania Państwa danych osobowych stanowią, odpowiednio, art. 6 ust. 1 lit. b lub f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - określanego mianem „RODO”.
[Okres przetwarzania] Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres realizacji przez ZOK działań, w związku z którymi udostępnili Państwo swoje dane osobowe, do czasu zgłoszenia przez Państwa sprzeciwu wobec przetwarzania danych w tych celach.
[Państwa prawa] Zgodnie z zasadami określonymi w mających zastosowanie przepisach o ochronie danych osobowych i w przewidzianym w nich zakresie, przysługuje Państwu prawo dostępu do Państwa danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo również prawo w każdym czasie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Państwa danych w celach marketingowych, statystycznych i analitycznych oraz wobec profilowania.
[Organ ochrony danych osobowych] Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi w związku z dokonywanym przez nas przetwarzaniem do organu sprawującego w Polsce nadzór nad ochroną danych osobowych (do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
[Odbiorcy danych] Odbiorcami Państwa danych osobowych jest wyłącznie ZOK.
  • 27-02-2020

ŻYCZENIA

  • 12-03-2020

KOMUNIKAT

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
         Godziny pracy:
         poniedziałek           7.30 - 17.00
         wtorek - czwartek  7.30 - 15.30
         piątek                       7.30 - 14.00
 
 
_______________________________________
 
 


 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego