Z okazji Dnia Kobiet Burmistrz Zbąszynka postanowił osobiście obdarować mieszkanki miasta miłą niespodzianką! 😍
Podczas spaceru po ulicach miasta każda napotkana kobieta otrzymała tulipana wraz z serdecznymi życzeniami zdrowia, radości i wielu powodów do uśmiechu 🌸

Świętowanie trwało także w Dziennym Domu „Senior – Wigor”, gdzie Burmistrz wręczył kwiaty Paniom i złożył im osobiste życzenia 💐

Jeszcze raz wszystkim Paniom życzymy mnóstwo pięknych chwil każdego dnia! 🌷💛