Kalendarium

Kalendarz imprez

Aktualności

  • 22-11-2022

„SPOŁECZNIK ROKU 2022” – NAGRODA DLA ZBĄSZYNKA

W  dniu 21 listopada 2022 roku w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się XXI Wojewódzkie Obchody Dnia Pracownika Socjalnego, podczas których rozstrzygnięto Konkurs Wojewody Lubuskiego „Społecznik Roku 2022”.
Podczas spotkania Wojewoda Lubuski życzył wszystkim pracownikom socjalnym niesłabnącego entuzjazmu, cierpliwości i wytrwałości w realizowanych przedsięwzięciach.
Wyrazem uznania za zaangażowanie, profesjonalizm i wrażliwość dla drugiej osoby były statuetki przyznane „społecznikom roku”. Tegorocznymi laureatami XXI Konkursu Społecznik Roku w Pomocy Społecznej Województwa Lubuskiego zostali:
W kategorii: „DZIAŁANIA NA RZECZ ŚRODOWISKA LOKALNEGO”: Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej w Zielonej Górze – za wsparcie udzielane seniorom i obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa.
W kategorii: „PRZYJACIEL ROKU”: Tomasz Szurkało – właściciel Kwiaciarni i Hurtowni Kwiatów TIM w Gorzowie Wielkopolskim – za działania wolontarystyczne na rzecz społeczności Domu Pomocy Społecznej nr 1 im. Marie Juchacz w Gorzowie Wielkopolskim.
W kategorii: „SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W POMOCY SPOŁECZNEJ”: Katarzyna Rucioch – Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Zbąszynku – za działania na rzecz mieszkańców Gminy Zbąszynek w szczególności seniorów i osób z niepełnosprawnościami. Zespół Koordynatorów Pracy Socjalnej Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie: Monika Sułkowska, Lucyna Jastrzębska, Anna Stefanów – za kompleksowe działania wspierające obywateli Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

9Galeria zdjęć: „SPOŁECZNIK ROKU 2022” – NAGRODA DLA ZBĄSZYNKA

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego