Kalendarium

Kalendarz imprez

Ogłoszenia

Ogłoszenie Burmistrza Zbąszynka z 23 grudnia 2016 w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadani publicznych w 2017 roku (0/0)

Co czwarty Polak błędnie myśli, że czad można rozpoznać po zapachu lub dymie. Rusza kampania społeczna „Czad i ogień. Obudź czujność”

Co czwarty Polak błędnie myśli, że czad można rozpoznać po zapachu lub dymie. Rusza kampania społeczna „Czad i ogień. Obudź czujność”
 
Z badań zleconych przez MSWiA wynika, że świadomość na temat czadu i zagrożenia pożarowego jest niska  -  powiedział podczas konferencji prasowej rozpoczynającej kampanię społeczną pod hasłem „Czad i ogień. Obudź czujność” minister Mariusz Błaszczak.
Według tych badań 41% Polaków twierdzi, że potrafi rozpoznać czad. Niepokojące  jest to, że aż co czwarty Polak myśli, że czad można poznać po zapachu lub po dymie. Warto więc ciągle przypominać, że czad jest bezwonny i bezbarwny. Tylko co piąty Polak wie, że czad można wykryć za pomocą specjalnych czujników.
 
 
czytaj dalej

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

2Galeria zdjęć: Czad i ogień

ZARZĄDZENIE NR 91/2016 Burmistrza Zbąszynka z dnia 17 listopada 2016 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2017 roku oraz w sprawie powołania Komisji Konkursowej do zaopiniowania złożonych ofert.

Komunikat - autoryzacja w profilu zaufanym

Szanowni Państwo,
W dn. 7 października 2016 r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Cyfryzacji w sprawie profilu zaufanego elektronicznej platformy usług administracji publicznej.Na jego podstawie, użytkownicy, którzy w swoim profilu zaufanym nie podali numeru telefonu komórkowego i wykorzystują metodę autoryzacji poprzez kod jednorazowy wysyłany na adres e-mail, powinni uzupełnić dane profilu i dokonać zmiany na metodę autoryzacji kodem jednorazowym przesyłanym na numer telefonu komórkowego. W tym celu należy zalogować się na pz.gov.pl, z menu bocznego wybrać: Mój profil zaufany, a następnie opcję: Przedłuż ważność i uzupełnić dane profilu zaufanego o numer telefonu komórkowego.Powyższą operację należy przeprowadzić w terminie 6 miesięcy od daty wejścia w życie ww. rozporządzenia tj. do dn. 7 kwietnia 2017 r.Po tym czasie, uzupełnienie profilu zaufanego o numer telefonu komórkowego, możliwa będzie wyłącznie osobiście w wybranym Punkcie Potwierdzającym PZ.Alternatywnie, możliwa jest zmiana metody autoryzacji na dostarczaną przez podmioty niepubliczne poprzez potwierdzenie Profilu Zaufanego w ich systemach teleinformatycznych (np. bankowości elektronicznej).

Działki na sprzedaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wszelkie infomacje udzielane są pod numerem telefonu 507033811.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

6Galeria zdjęć: Działki na sprzedaż

Załączniki

Spotkanie informacyjne dot. rewitalizacji

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

2Galeria zdjęć: Rewitalizacja

KOMUNIKAT Nr 1/2016 Burmistrza Zbąszynka z dnia 12 października 2016 roku oraz OCENA JAKOŚCI WODY PRZEZNACZONEJ DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI NR 49/16 (ujęcie PKP Zbąszynek)

Spotkanie informacyjne dot. rewitalizacji

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

2Galeria zdjęć: Rewitalizacja

Ogłoszenie dotyczące realizacji zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert

Punkt Informacji i Wsparcia dla Niepełnosprawnych

Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Gorzowie Wlkp., w ramach projektu pod nazwą: Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami (dalej: CIWON), współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, uruchomiło - dla mieszkańców województwa lubuskiego - Punkt Informacji i Wsparcia, mieszczący się w siedzibie gorzowskiego oddziału TWK przy ul. Kosynierów Gdyńskich 81. Punkt będzie funkcjonował do dnia 31 grudnia 2016 r.Stowarzyszenie realizuje projekt CIWON we współpracy z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze.Projekt ma na celu wspieranie osób z różnymi niepełnosprawnościami (niezależnie od stopnia niepełnosprawności) oraz ich rodzin, opiekunów, przyjaciół, a także tych, których w inny sposób dotyka problem niepełnosprawności. BEZPŁATNE informacje i porady udzielane są, m.in., wzakresach: prawa, psychologii, doradztwa psychospołecznego. Więcej informacji w załączonej ulotce.  W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny (95 732-08-18; 792-475-692) w godzinach 11:00 - 16:00, albo mailowy: infogorzow~@~kson~.~pl lub twkgorzow~@~interia~.~pl 

Załączniki

1 2 3 4 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego