Kalendarium

Kalendarz imprez

Aktualności

Wycieczka do „Inspiracji Ogrodowych” w Starym Dworze

W dniu 12 września wybraliśmy się do „Inspiracji Ogrodowych” w Starym Dworze. Na powierzchni 2ha można zobaczyć 13 różnych rodzajów ogrodów: ogród różany z oryginalną architekturą ogrodową, ogród krzewów formowanych, ogród wiejski, patio w ogrodzie z altaną trzcinową, ogród wypoczynkowy ze stawem naturalnym, ogród przydomowy, ogród z miejscem na ognisko, ogród bukszpanowy, popielaty zagajnik, cieniste zakątki, aleja traw, zielony dom oraz plac zabaw. Przewodniczką po tych pięknych formach ogrodowych była ich pomysłodawczyni i właścicielka Pani Krystyna Jednorowicz. Zobaczyliśmy jak z niczego można zrobić coś, jak można dać nowe życie starym przedmiotom. Wszystko zależy tylko od naszej wyobraźni i marzeń, które jak wiadomo trzeba spełniać.
Każdy z oglądanych przez nas ogrodów jest piękny, intrygujący i nietuzinkowy. Wszystkie zrobiły na nas ogromne wrażenie. Śmiało można powiedzieć, że jest to miejsce w którym przyroda łączy się ze sztuką, ponieważ kreatywność i wyobraźnia Pani Krystyny nie zna granic.
 
Po spacerku przyszedł czas na kawkę i pyszne ciasto upieczone przez właścicielkę. Przez cały pobyt w tym magicznym miejscu dopisywała nam pogoda jak i dobry humor. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia gospodarstwa Pani Krystyny, bo można tam odpocząć, zrelaksować się oraz znaleźć pomysł na urządzenie własnego ogrodu. Z pewnością wrócimy tam za rok!

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

21Galeria zdjęć: Wycieczka do „Inspiracji Ogrodowych”

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
         Godziny pracy:
         poniedziałek           7.30 - 17.00
         wtorek - czwartek  7.30 - 15.30
         piątek                       7.30 - 14.00
 
 
_______________________________________
 
 


 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego