Kalendarium

Kalendarz imprez

Aktualności

WPŁATY NA WYJAZD DO OPERY

 
 
INFORMUJEMY ŻE WPŁATY NA WYJAZD DO OPERY NA SPEKTAKL "LEGENDA BAŁTYKU" BĘDĄ PRZYJMOWANE DO DNIA 10.11.2017. BRAK WPŁATY W TERMINIE OZNACZA REZYGNACJĘ.

ZAPRASZAMY DO OPERY

INAUGURACJA VI ROKU AKADEMICKIEGO ZUTW

W poniedziałek, 09 października 2017 roku zainaugurowany został uroczyście Zbąszynecki Tydzień Seniora. Tradycyjnie, jak co roku w czasie tej imprezy uroczyście zainaugurowano VI rok akademicki Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Salę widowiskową Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury wypełnili seniorzy i słuchacze ZUTW. Przybyli zaproszeni na tę uroczystość goście: włodarze gminy Zbąszynek, włodarze powiatu oraz kierownicy jednostek organizacyjnych oraz proboszczowie Zbąszynka i Kosieczyna.
czytaj dalej

ZUTW W POCZDAMIE

Chłodny poranek wrześniowy, koniec wakacji a słuchacze Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku ruszają na ostatnią wakacyjną wyprawę. Zaraz zaczną się zajęcia, ale jeden z ostatnich wolnych dni przeznaczony jest na odwiedziny stolicy Brandenburgii Poczdamu nazywanego „Wersalem Północy”. Dzień z samego rana był ponury, ale rozjaśniał go uśmiech Marylki Jokiel, która rozsadzała wszystkich w autobusie. Ruszamy, pilot pan Przemek przedstawia, co nas czeka, a korzystając z czasu opowiada o historii Brandenburgii i Poczdamu. Gdy dojeżdżamy do miejsca przeznaczenia wita nas słońce, w którym błyszczą kopuły Nowego Pałacu i zespołu parkowo-pałacowego Sanssouci.
czytaj dalej

POCZDAM

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

  • 06-09-2017

DYŻURY ZARZĄDU

WYCIECZKA DO POCZDAMU

ZUTW ZAKOŃCZYŁ V ROK DZIAŁALNOŚCI

W dniu 02 czerwca słuchacze Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wyznaczyli sobie spotkanie na stadionie OSiR Zbąszynek. W tym dniu uroczyście kończyli V rok akademicki, czyli obchodzili mały jubileusz. Był to najtrudniejszy rok w historii naszej działalności, w pierwszym semestrze ZUTW był jeszcze częścią Ośrodka Pomocy Społecznej. Było nas wtedy 97 słuchaczy i działało 12 grup zajęciowych. W tym czasie trwały prace nad skompletowaniem dokumentów i uzyskaniem rejestracji Stowarzyszenia. 
czytaj dalej

ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO

1 ... 6 7 8 9 10 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego