Kalendarium

Kalendarz imprez

Aktualności

WYCIECZKA DO PRAGI

ZAPRASZAMY NA MUSICAL

WYJAZD AUTOBUSU Z ULICY KLUBOWEJ O GODZINIE 17.00

WALNE ZEBRANIE SŁUCHACZY ZUTW

Gościnne progi Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury witały 19 stycznia słuchaczy Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy spieszyli tam na Walne Zebranie. ZUTW od roku działa w nowych strukturach i nadszedł czas na podsumowanie tego okresu. Nie zawiedli włodarze gminy, którzy na czele z Burmistrzem Zbąszynka Wiesławem Czyczerskim przybyli na to spotkanie i deklarowali dalszą pomoc i wsparcie w działalności Uniwersytetu. Zarząd złożył zebranym słuchaczom sprawozdanie z działalności. Wiele rzeczy się udało, były także porażki. Zespół wokalny Akademia wystąpił na początku spotkania, a wszystkich przybyłych witały prace grupy plastycznej. To jest to, czym razem z czterema grupami językowymi, grupą rowerową i gimnastyki rehabilitacyjnej może się Uniwersytet pochwalić. Sukcesem jest także zorganizowanie wraz z Senior-Wigor kursu tańca towarzyskiego dla seniorów. Kurs jest otwarty dla wszystkich seniorów gminy. 
czytaj dalej

DYŻURY ZARZĄDU ZUTW

ZARZĄD ZBĄSZYNECKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU
OGŁASZA DYŻURY ZARZĄDU ZUTW   
 W DNIACH 22.01.2018 - 25.01.2018 W GODZ.10OO- 113O
W SIEDZIBIE OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ.
ZAPRASZAMY SŁUCHACZY DO WPŁATY SKŁADKI ROCZNEJ W WYSOKOŚCI 25zł., A TAKŻE UAKTUALNIENIA UDZIAŁU W GRUPACH ZAJĘCIOWYCH.

PRZYPOMINAMY O WALNYM ZEBRANIU CZŁONKÓW ZUTW

ZARZĄD ZBĄSZYNECKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU ZAPRASZA WSZYSTKICH SŁUCHACZY NA
WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW ZUTW
KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 19.01.2018 O GODZ. 1600
W SALCE KAMERALNEJ ZBĄSZYNECKIEGO OŚRODKA KULTURY.
 
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU
 KSZTAŁTUJ Z NAMI SWOJĄ ORGANIZACJĘ

.

ŚWIĄTECZNA PRZERWA W ZAJĘCIACH

ZARZĄD ZBĄSZYNECKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO INFORMUJE WSZYSTKICH SŁUCHACZY ZUTW, ŻE ŚWIĄTECZNA PRZERWA W ZAJĘCIACH TRWAĆ BĘDZIE W DNIACH
 
22.12.2017 – 05.01.2018
 
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU
W ZAJĘCIACH W ROKU 2018

WYJAZD DO OPERY

UWAGA !
 
INFORMUJEMY ŻE AUTOBUS DO OPERY POZNAŃSKIEJ NA SPEKTAKL  „LEGENDA BAŁTYKU”  W DNIU 12.12.br. BĘDZIE PODSTAWIONY NA ULICY KLUBOWEJ.
 
 WYJAZD O GODZ. 16.00.
ZAPRASZAMY

I FORUM UNIWERSYTETÓW TRZECIEGO WIEKU REGIONU KOZŁA

 
 
Dnia 20 listopada 2017r. w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu odbyło się I Forum UTW Regionu Kozła, na które przybyły delegacje Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Kargowej, Babimostu i Zbąszynka. Współgospodarzem spotkania był UTW Zbąszyń. Zaproszono także przedstawicieli gmin, w których uniwersytety nie działają z Siedlca byli to przedstawiciele Koła Emerytów i Rencistów natomiast z Trzciela delegacja Stowarzyszenia Trzcielscy Seniorzy. Zebranych seniorów witali prezes Lokalnej Grupy Działania Regionu Kozła Witold Silski wraz ze starostą Regionu Jerzym Fabisiem a także gospodarz terenu wiceburmistrz Zbąszynia Marek Orzechowski. 
czytaj dalej

OSTATNI OTWARTY WYKŁAD ZUTW

 
 
17 listopada wykładem pani Jolanty Meller Zbąszynecki Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył tegoroczny cykl wykładów otwartych. Pani Jolanta pochodzi ze Zbąszynka i z wielkim entuzjazmem przyjęła zaproszenie na to spotkanie. Jako dietetyk, a jednocześnie wielki pasjonat tej dziedziny zapoznała przybyłych słuchaczy z wpływem diety na choroby cywilizacyjne. Na co dzień pomaga osobom chorym na nadciśnienie, cukrzycę, alergie, reumatoidalne zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, łuszczycę, trądzik, niepłodność, grzybice i wiele innych.
czytaj dalej
1 ... 5 6 7 8 9 ... 10 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego