Kalendarium

Kalendarz imprez

AKTUALNOŚCI

  • 16-10-2018

NAGRODA BURMISTRZA DLA PIOTRA MIKUŁKO

We wtorek, 16 października br. w sali konferencyjnej Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury, Burmistrz Zbąszynka Wiesław Czyczerski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Janem Mazurem wręczyli „Nagrody Burmistrza” dla nauczycieli i animatorów z Gminy Zbąszynek . W spotkaniu uczestniczyli również dyrektorzy szkół oraz  dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Nagrodę Burmistrza otrzymał  w tym roku Pan Piotr Mikułko – instruktor prowadzący kółko modelarskie w ZOK.
 
UZASADNIENIE:
Pan Piotr Mikułko prowadzi w Zbąszyneckim Ośrodku Kultury Kółko Modelarskie dla dzieci i młodzieży z Gminy Zbąszynek.  Swoją przygodę z modelarstwem rozpoczął  ponad 20 lat temu, kiedy wraz z synami zaczął w domu składać plastikowe modele. Wkrótce do jego domu zaczęły przychodzić dzieci, które również interesowały się taką pracą twórczą. Pan Piotr Mikułko po spotkaniu z ówczesnym kierownikiem, podjął się prowadzenia zajęć modelarskich w budynku Domu Kultury. Przez te wszystkie lata, na jego zajęcia uczęszczało około 500 dzieci. Na warsztatach powstało blisko 1500 różnych modeli.
Pan Piotr Mikułko oprócz prowadzenia zajęć, organizuje dzieciom wystawy modelarskie w szkołach należących do Regionu Kozła oraz organizuje wycieczki krajoznawcze.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
         Godziny pracy:
         poniedziałek           7.30 - 17.00
         wtorek - czwartek  7.30 - 15.30
         piątek                       7.30 - 14.00
 
 
_______________________________________
 
 


 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego