Kalendarium

Kalendarz imprez

News box

Spotkanie z mieszkańcami

W dniu 18 października odbyło co kwartalne spotkanie  z mieszkańcami. W spotkaniu udział wzięli Burmistrz Zbąszynka Wiesław Czyczerski, Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Mazur, Marcin Minta członek Zarządu Powiatu i Radny Powiatowy, przedstawiciele Policji oraz mieszkańcy Zbąszynka.
Spotkanie rozpoczęło się od debaty na której przedstawiciele Policji podsumowali wyniki z poprzedniego spotkania. Burmistrz Zbąszynka przedstawił tematy związane z inwestycjami na terenie Gminy, które realizowane są obecnie oraz te które zostały zaplanowane na kolejny rok. Głos w tej kwestii zabrał również Marcin Minta członek Zarządu powiatu oraz Radny Powiatowy i przestawił plany inwestycyjne do zrealizowania wraz z powiatem. W dalszej części dyskusji poruszono między innymi takie tematy jak: blokowanie wzrostu cen wody oraz kanalizacji, uszczelnienie systemu śmieciowego,  służbę zdrowia oraz komunikację zastępczą.
Burmistrz poinformował, że być może w niedługim czasie będzie dostępna nowa formuła komunikowania się z mieszkańcami, o której wcześniej zostaną Państwo powiadomieni. Burmistrz serdecznie podziękował za frekwencję na spotkaniu i zaprosił na kolejne.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

5Galeria zdjęć: Spotkanie z mieszkańcami 10-2022

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
  

 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego