Kalendarium

Kalendarz imprez

News box

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. 22 czerwca br. oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów oraz nowych doświadczeń. Po raz ostatni w tym roku szkolnym nauczyciele oraz uczniowie spotkali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie.
W uroczystym zakończeniu roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Zbąszynku udział wziął Burmistrz Zbąszynka Wiesław Czyczerski. Najlepsi uczniowie kończący naukę w Szkołach z terenu Gminy Zbąszynek zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi oraz specjalnymi stypendiami ufundowanymi przez Burmistrza Zbąszynka Wiesława Czyczerskiego. Stypendium za najlepsze wyniki w nauce otrzymał uczeń III klasy gimnazjalnej Marcin Kociołek, a za największe osiągnięcia sportowe Kornelia Matysik.
W uroczystości zakończenia roku szkolnego udział wzięli również: Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Mazur, Przewodniczący Rady Rodziców Stanisław Górawski, Ksiądz Proboszcz Jerzy Kordiak oraz zaproszeni goście.
Zakończenie roku szkolnego to również czas pożegnań z nauczycielami. Swoją pracę dydaktyczną w Szkole Podstawowej w Zbąszynku zakończyły 4 nauczycielki, które przeszły na zasłużoną emeryturę: Irena Budych, Grażyna Grzybowska-Gazda, Elżbieta Kostrzewa i Barbara Wolny.
Burmistrz Zbąszynka Wiesław Czyczerski podziękował również Dyrektor Szkoły Małgorzacie Czaczyk za wiele lat pracy na rzecz Szkoły, życząc by emerytura była czasem realizacji pasji i marzeń. Jednocześnie ogłosił, że nowym Dyrektorem Szkoły od 1 września br. będzie pani Anna Szczesiak.
Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

63Galeria zdjęć: Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
         Godziny pracy:
         poniedziałek           7.30 - 17.00
         wtorek - czwartek  7.30 - 15.30
         piątek                       7.30 - 14.00
 
 
_______________________________________
 
 


 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego