Kalendarium

Kalendarz imprez

Aktualności

I TURNIEJ CHIŃCZYKA

 
 
 
W dniu 12 października 2016 roku, w ramach obchodów Zbąszyneckiego Tygodnia Seniora, rozegrano I Turniej Chińczyka. W turnieju udział wzięły trzy drużyny zbąszyneckich seniorów reprezentujące  Związek Kresowian, Stowarzyszenie „Pogodna Jesień” oraz Dzienny Dom „Senior-Wigor”. Turniej rozgrywano systemem dwa na dwa, czyli dwóch reprezentantów z jednej drużyny grało z dwoma reprezentantami z drugiej drużyny. 
. Każda drużyna rozegrała w sumie pięć pojedynków. Po każdym z nich zliczane były i sumowane punkty poszczególnych uczestników i całych drużyn. Po zaciętej trzygodzinnej rywalizacji  pierwsze miejsce i tytuł mistrza gry w chińczyka zdobyła p. Joanna  Jokiel  z Dziennego Domu „Senior-Wigor” uzyskując 744 punkty. Na drugim miejscu uplasowała się p. Anna Pracuk ze Związku Kresowian z wynikiem 735 punktów, a na trzecim p. Teodozja Sobańska  z Dziennego Domu „Senior-Wigor”  uzyskując 731 punktów.  Drużynowo pierwsze miejsce przypadło dla Dziennego Domu „Senior-Wigor”, drugie dla Związku Kresowian a trzecie dla Stowarzyszenia „Pogodna Jesień” . Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność a zwycięzcom gratulujemy uzyskanych wyników. Turniej był okazją do świetnej zabawy i integracji zbąszyneckich seniorów. Wszystkich chętnych zapraszamy już za rok…..
W tym samym dniu o godz. 18,30 odprawiona została w Kościele Parafialnym w Zbąszynku msza św. za seniorów, której przewodniczył ksiądz dziekan Zdzisław Przybysz.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

32Galeria zdjęć: I Turniej Chińczyka

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
 
         Godziny pracy:
         poniedziałek           7.30 - 17.00
         wtorek - czwartek  7.30 - 15.30
         piątek                       7.30 - 14.00
 
 
_______________________________________
 
 


 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego