Kalendarium

Kalendarz imprez

Ogłoszenia

Konsultacje społeczne w zakresie potrzeb informacyjnych Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

Konsultacje społeczne dotyczące spisu powszechnego ludności i mieszkań 2021
(17 listopada 2016 r. – 16 stycznia 2017 r.)
Szanowni Państwo,
W 2021 roku odbędzie się kolejna edycja Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań.
Chcąc przygotować się do realizacji tego ważnego zadania, Główny Urząd Statystyczny przeprowadza konsultacje społeczne dotyczące zakresu informacji, które będą zbierane w przyszłym spisie powszechnym. Państwa udział w konsultacjach jest niezwykle istotny, ponieważ zebrane opinie pomogą w zaprojektowaniu badania tak, aby jego wyniki w jak największym stopniu odpowiedziały na zgłaszane potrzeby.
Udział w konsultacjach polega na wypełnieniu kwestionariusza online, dostępnego na stronie internetowej GUS  http://konsultacje-spis-2021.stat.gov.pl  oraz urzędów statystycznych.
Ankietę  można wypełniać do 16 stycznia 2017 r.
Zapraszamy do udziału w konsultacjach.
czytaj dalej

Ogłoszenie Burmistrza Zbąszynka z 23 grudnia 2016 w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadani publicznych w 2017 roku (0/0)

Co czwarty Polak błędnie myśli, że czad można rozpoznać po zapachu lub dymie. Rusza kampania społeczna „Czad i ogień. Obudź czujność”

Co czwarty Polak błędnie myśli, że czad można rozpoznać po zapachu lub dymie. Rusza kampania społeczna „Czad i ogień. Obudź czujność”
 
Z badań zleconych przez MSWiA wynika, że świadomość na temat czadu i zagrożenia pożarowego jest niska  -  powiedział podczas konferencji prasowej rozpoczynającej kampanię społeczną pod hasłem „Czad i ogień. Obudź czujność” minister Mariusz Błaszczak.
Według tych badań 41% Polaków twierdzi, że potrafi rozpoznać czad. Niepokojące  jest to, że aż co czwarty Polak myśli, że czad można poznać po zapachu lub po dymie. Warto więc ciągle przypominać, że czad jest bezwonny i bezbarwny. Tylko co piąty Polak wie, że czad można wykryć za pomocą specjalnych czujników.
 
 
czytaj dalej

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

2Galeria zdjęć: Czad i ogień

ZARZĄDZENIE NR 91/2016 Burmistrza Zbąszynka z dnia 17 listopada 2016 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2017 roku oraz w sprawie powołania Komisji Konkursowej do zaopiniowania złożonych ofert.

Komunikat - autoryzacja w profilu zaufanym

Szanowni Państwo,
W dn. 7 października 2016 r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Cyfryzacji w sprawie profilu zaufanego elektronicznej platformy usług administracji publicznej.Na jego podstawie, użytkownicy, którzy w swoim profilu zaufanym nie podali numeru telefonu komórkowego i wykorzystują metodę autoryzacji poprzez kod jednorazowy wysyłany na adres e-mail, powinni uzupełnić dane profilu i dokonać zmiany na metodę autoryzacji kodem jednorazowym przesyłanym na numer telefonu komórkowego. W tym celu należy zalogować się na pz.gov.pl, z menu bocznego wybrać: Mój profil zaufany, a następnie opcję: Przedłuż ważność i uzupełnić dane profilu zaufanego o numer telefonu komórkowego.Powyższą operację należy przeprowadzić w terminie 6 miesięcy od daty wejścia w życie ww. rozporządzenia tj. do dn. 7 kwietnia 2017 r.Po tym czasie, uzupełnienie profilu zaufanego o numer telefonu komórkowego, możliwa będzie wyłącznie osobiście w wybranym Punkcie Potwierdzającym PZ.Alternatywnie, możliwa jest zmiana metody autoryzacji na dostarczaną przez podmioty niepubliczne poprzez potwierdzenie Profilu Zaufanego w ich systemach teleinformatycznych (np. bankowości elektronicznej).

Działki na sprzedaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wszelkie infomacje udzielane są pod numerem telefonu 507033811.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

6Galeria zdjęć: Działki na sprzedaż

Załączniki

Spotkanie informacyjne dot. rewitalizacji

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

2Galeria zdjęć: Rewitalizacja

KOMUNIKAT Nr 1/2016 Burmistrza Zbąszynka z dnia 12 października 2016 roku oraz OCENA JAKOŚCI WODY PRZEZNACZONEJ DO SPOŻYCIA PRZEZ LUDZI NR 49/16 (ujęcie PKP Zbąszynek)

Spotkanie informacyjne dot. rewitalizacji

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

2Galeria zdjęć: Rewitalizacja

Ogłoszenie dotyczące realizacji zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert

1 2 3 4 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego