Kalendarium

Kalendarz imprez

 • 21-02-2018

KURNIK KULTURY

We wtorek, 20 lutego 2018r. odbył się w Sali tanecznej spektakl dla dzieci pt. „Kurnik Kultury”. Aktorzy za pomocą dwóch przesympatycznych kurek (lalki) opowiedzieli historie, jak to nudno jest w kurniku. W efekcie czego kury wyruszyły  w świat żeby nudzić się ciekawiej. Podczas podróży przeżyły mnóstwo przygód. W końcu dotarły do kurnika. Bajka skończyła się morałem, że nie ważne jest miejsce tylko towarzystwo, z którym można się ciekawie ponudzić razem.
Zbąszynecki Ośrodek Kultury gościł aktorów z teatru „Lalka w trasie” z Zielonej Góry.  
czytaj dalej
 • 19-02-2018

KONCERT REGGAE

W sobotę, 17 lutego 2018r. w Klubie Muzycznym Bongo odbył się kolejny koncert z cyklu „Mam pociąg do muzyki”. Tym razem w klubie popłynęły rytmy Reggae. Zagrał zespół BIG UP! oraz występ solowy Sound System. Frekwencja dopisała. Na imprezie panowała znakomita atmosfera. Po koncercie można było zakupić płyty. Dziękujemy wszystkim za świetną atmosferę i do zobaczenia na kolejnym klubowym wydarzeniu.
czytaj dalej
 • 19-02-2018

SPOTKANIE Z ŻOŁNIERZAMI W ZOK

W ramach współpracy Jednostek Wojskowych z gminą Zbąszynek, w piątek 16.02.2018r. odbyło się w Domu Kultury spotkanie z żołnierzami. ZOK odwiedzili żołnierze z 17 Brygady Zmechanizowanej z Międzyrzecza. Żołnierze przyjechali Rosomakiem, Jelczem 442 oraz Quad-em Arctic Cat 400. Każdy z uczestników mógł zobaczyć oraz przytrzymać sprzęt żołnierza. Zwiedzić Pojazdy oraz przejechać się Quadem :)
czytaj dalej
 • 19-02-2018

IMPREZA WALENTYNKOWA

W wtorek 13 lutego br. Odbyła się po raz pierwszy impreza walentynkowa w klubie Bongo. Dzieci otrzymały napoje, słodycze oraz świecące bransoletki. Dziękujemy za wspólną zabawę.
czytaj dalej
 • 13-02-2018

BALIK ZHP

W Poniedziałek, 12 lutego br. w sali tanecznej odbył się balik dla dzieci z gminy Zbąszynek. Organizatorem imprezy był Związek Drużyn ZHP w Zbąszynku. ZOK pomagał techniczne oraz ufundował nagrody w konkursach. Impreza taneczna dla najmłodszych odbyła się już po raz trzeci, w takiej formule. Harcerze doskonale animowali dzieci do zabaw i wspólnych tańców. Maluchy poprzebierane w piżamy, dzielnie wykonywały wszystkie karnawałowe zadania. Balik był elementem zimowiska-jakie zorganizowali harcerze podczas tegorocznych ferii.
czytaj dalej
 • 12-02-2018

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia  piątek, 9 lutego br. na Sali widowiskowej Zbąszyneckiego ośrodka kultury odbył się coroczny koncert z okazji dnia Babci i Dziadka. Organizatorem koncertu była szkoła podstawowa w Zbąszynku. Dzieci zaprezentowały na scenie tance, piosenki oraz skecze. Miłym zaskoczeniem dla dziadków były konkursy z ich udziałem .
czytaj dalej
 • 12-02-2018

BALIK PRZEDSZKOLAKÓW

W środę 07 lutego 2018r. w sali tanecznej odbył się Bal Przebierańców, zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole Pod Muchomorkiem w Zbąszynku. Na parkiecie bawiły się postacie z bajek, wróżki, czarodzieje, policjanci i rozmaite zwierzaczki.
czytaj dalej
 • 12-02-2018

VIII BAL SENIORA

W sobotę, 03 lutego br. odbył się VIII Bal Seniora. Impreza jest okazją do integracji seniorów z gminy Zbąszynek oraz gmin sąsiadujących. W tym roku w balu uczestniczyło 123 seniorów. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Catering przygotowała firma Pod Semaforem. Muzycznie czas umilał gościom Stefan Pańczocha.
czytaj dalej
 • 05-02-2018

WIECZÓR KOLĘD

W środę, 31 stycznia br. w Zbąszyneckim Ośrodku Kultury odbył się Wieczór Kolęd. Uczestników i publiczność powitała Malwina Kubicka Dyrektor ZOK, która wspólnie z pracownikami zaśpiewała dwie pastorałki. W tym dniu kolejno na scenie prezentowali się: Dzienny Dom Senior Wigor, OPS Zbąszynek, Grupa Poddasze (ZHP Zbąszynek), SP Zbąszynek, SP Dąbrówka Wlkp., Michał Łysiak i Studio Piosenki ZOK, Schola Dziecięca, Aleksandra Strugała i Katarzyna Weiss, SP Kosieczyn, Grupa Wokalna Akademia (ZUTW Zbąszynek), chór Milenium oraz Burmistrz Zbąszynka wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego.  W ponad dwugodzinnym koncercie publiczność miała okazję wysłuchać najpiękniejsze Kolędy, Pastorałki i piosenki świąteczne. Na scenie prezentowali się wykonawcy od lat 7 do 60+. Przepięknie udekorowana scena, wybrane stroje i klimat wprowadził wszystkich w świąteczną armosferę.
Dodajmy, ze inicjatorem i organizatorem Wieczoru Kolęd jest Szkoła Podstawowa w Zbąszynku z Panią Ireną Trypucką na czele. W tym roku, ZOK organizował koncert w zastępstwie. J
czytaj dalej
 • 29-01-2018

STAND-UP No. 3

W piątek, 26 stycznia br. już po raz trzeci, w Klubie Muzycznym Bongo, odbył się wieczór stand-up. Tym razem Zbąszynek znalazł się na artystycznej Trasie 5 Majków. Gospodarzem wydarzenia był Paweł Reszela, który zaprosił 4 komików. Na małej scenie wystąpili: Wojtek Pięta, Janek Wolańczyk, Juliusz Szpilka i Maciej Brudzewski. Frekwencja dopisała. Goście bawili publiczność przez prawie 3 godziny. Dziękujemy tym osobom, które są z nami na każdym wydarzeniu w Bongo. Na kolejne wydarzenia zapraszamy także tych, którzy gościli u nas po raz pierwszy.  Następny wieczór Stand-up planowany jest 24.02 (sobota). ZAPRASZAMY!!
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 14 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

 • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
 • Herb miasta partnerskiego - Bedum
 • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
         Godziny pracy:
         poniedziałek           7.30 - 17.00
         wtorek - czwartek  7.30 - 15.30
         piątek                       7.30 - 14.00
 
 
_______________________________________
 
 


 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego