Kalendarium

Kalendarz imprez

Aktualności

ŚWIĄTECZNA PRZERWA W ZAJĘCIACH

ZARZĄD ZBĄSZYNECKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO INFORMUJE WSZYSTKICH SŁUCHACZY ZUTW, ŻE ŚWIĄTECZNA PRZERWA W ZAJĘCIACH TRWAĆ BĘDZIE W DNIACH
 
22.12.2017 – 05.01.2018
 
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU
W ZAJĘCIACH W ROKU 2018

WYJAZD DO OPERY

UWAGA !
 
INFORMUJEMY ŻE AUTOBUS DO OPERY POZNAŃSKIEJ NA SPEKTAKL  „LEGENDA BAŁTYKU”  W DNIU 12.12.br. BĘDZIE PODSTAWIONY NA ULICY KLUBOWEJ.
 
 WYJAZD O GODZ. 16.00.
ZAPRASZAMY

I FORUM UNIWERSYTETÓW TRZECIEGO WIEKU REGIONU KOZŁA

 
 
Dnia 20 listopada 2017r. w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu odbyło się I Forum UTW Regionu Kozła, na które przybyły delegacje Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Kargowej, Babimostu i Zbąszynka. Współgospodarzem spotkania był UTW Zbąszyń. Zaproszono także przedstawicieli gmin, w których uniwersytety nie działają z Siedlca byli to przedstawiciele Koła Emerytów i Rencistów natomiast z Trzciela delegacja Stowarzyszenia Trzcielscy Seniorzy. Zebranych seniorów witali prezes Lokalnej Grupy Działania Regionu Kozła Witold Silski wraz ze starostą Regionu Jerzym Fabisiem a także gospodarz terenu wiceburmistrz Zbąszynia Marek Orzechowski. 
czytaj dalej

OSTATNI OTWARTY WYKŁAD ZUTW

 
 
17 listopada wykładem pani Jolanty Meller Zbąszynecki Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył tegoroczny cykl wykładów otwartych. Pani Jolanta pochodzi ze Zbąszynka i z wielkim entuzjazmem przyjęła zaproszenie na to spotkanie. Jako dietetyk, a jednocześnie wielki pasjonat tej dziedziny zapoznała przybyłych słuchaczy z wpływem diety na choroby cywilizacyjne. Na co dzień pomaga osobom chorym na nadciśnienie, cukrzycę, alergie, reumatoidalne zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, łuszczycę, trądzik, niepłodność, grzybice i wiele innych.
czytaj dalej

NOWY PLAN ZAJĘĆ

WPŁATY NA WYJAZD DO OPERY

 
 
INFORMUJEMY ŻE WPŁATY NA WYJAZD DO OPERY NA SPEKTAKL "LEGENDA BAŁTYKU" BĘDĄ PRZYJMOWANE DO DNIA 10.11.2017. BRAK WPŁATY W TERMINIE OZNACZA REZYGNACJĘ.

ZAPRASZAMY DO OPERY

INAUGURACJA VI ROKU AKADEMICKIEGO ZUTW

W poniedziałek, 09 października 2017 roku zainaugurowany został uroczyście Zbąszynecki Tydzień Seniora. Tradycyjnie, jak co roku w czasie tej imprezy uroczyście zainaugurowano VI rok akademicki Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Salę widowiskową Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury wypełnili seniorzy i słuchacze ZUTW. Przybyli zaproszeni na tę uroczystość goście: włodarze gminy Zbąszynek, włodarze powiatu oraz kierownicy jednostek organizacyjnych oraz proboszczowie Zbąszynka i Kosieczyna.
czytaj dalej

ZUTW W POCZDAMIE

Chłodny poranek wrześniowy, koniec wakacji a słuchacze Zbąszyneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku ruszają na ostatnią wakacyjną wyprawę. Zaraz zaczną się zajęcia, ale jeden z ostatnich wolnych dni przeznaczony jest na odwiedziny stolicy Brandenburgii Poczdamu nazywanego „Wersalem Północy”. Dzień z samego rana był ponury, ale rozjaśniał go uśmiech Marylki Jokiel, która rozsadzała wszystkich w autobusie. Ruszamy, pilot pan Przemek przedstawia, co nas czeka, a korzystając z czasu opowiada o historii Brandenburgii i Poczdamu. Gdy dojeżdżamy do miejsca przeznaczenia wita nas słońce, w którym błyszczą kopuły Nowego Pałacu i zespołu parkowo-pałacowego Sanssouci.
czytaj dalej

POCZDAM

1 2 3 »

Lokalna TV

ZTVi Zbąszynek

Miasta partnerskie

  • Herb miasta partnerskiego - Zbąszyń
  • Herb miasta partnerskiego - Bedum
  • Herb miasta partnerskiego - Peitz

Jednostki organizacyjne

Kontakt

   68 38 49 140
   Urząd Miejski w Zbąszynku ul. Rynek 1 
         66-210 Zbąszynek
         Godziny pracy:
         poniedziałek           7.30 - 17.00
         wtorek - czwartek  7.30 - 15.30
         piątek                       7.30 - 14.00
 
 
_______________________________________
 
 


 
Logo: e-line Systemy Internetowe - wykonawca serwisu internetowego